شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار و سایر خدمات ارائه شده توسط مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگاراست. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگاراز سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.قوانین عمومیتوجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.تعریف مشتری یا کاربر


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی مجموعه هنری صنایع دستی امین نگار یک فروشگاه آنلاین است و هدف حذف واسطه گری و فروش مستقیم به مصرف کننده است به جهت کاهش قیمت محصولات و سود بیشتر مشتری نهایی، بنابراین طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند